Open Finance Twój niezależny doradca

15 lutego
20:00 2012

Obok komercyjnych banków na polskim rynku funkcjonują również pozabankowe instytucje finansujące. Zaliczyć do nich możemy oczywiście instytucje typu parabank. Osobnym sektorem w tej kategorii jest jednak instytucja doradcza Open Finance, która oprócz usług stricte doradczych oferuje swoim klientom standardowe produkty finansowe takiej jak kredyty czy lokaty.

Open Finance to największa i ciesząca się zaufaniem firma doradztwa finansowego w Polsce. Strategia działania owej instytucji opiera się w głównej mierze na wieloletnim doświadczeniu kadry zarządzającej oraz na nowatorskim podejściu do klienta. W ofercie Open Finance znajdują się klasyczne produkty finansowe takie jak w bankach komercyjnych. Pracownicy Open Finance wraz z wysokiej jakości usługami finansowymi oferują szeroki wachlarz usług doradczych. Osoby, które szukają odpowiedniego kredytu otrzymają pomoc w zakresie:

określenia waluty, oprocentowania i okresu
spłaty zadłużenia,
wyjaśnienia różnic w poszczególnych ofertach,
wypełnienia wymaganych dokumentów
sfinalizowania podpisania umowy z bankiem,
zmiany dotychczasowego kredytu na nowy
– tańszy – w innym banku,
połączenia wszystkich dotychczasowych kredytów
w jeden tańszy.
Osobom szukającym kredytu Open Finance pomaga:
określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe,
wybrać odpowiednie formy lokowania
i inwestowania pieniędzy,
przygotować strategię inwestowania,
w łatwy sposób inwestować w fundusze
inwestycyjne

Open Finance jest tworzona przez ludzi, którzy zbudowali w Polsce sektor doradztwa finansowego. Sporządzane przez nich rankingi i zestawienia bazują na niezależnych i obiektywnych danych. Open Finance pomoże nam w wyborze jak i uzyskaniu takich produktów jak: kredyty mieszkaniowe, refinansowanie, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne. Doradcy Finansowi Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych.