W jakich bankomatach można wypłacić pieniadze bez prowizji będąc w Bank BPH?

28 maja
14:32 2017

Niestety nadal nie wszystkie banki są w stanie zaoferować swoim klientom darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Z których urządzeń można pobierac pieniądze bez prowizji w przypadku konta w Banku BPH?

Niestety niewiele jest banków oferujących bezpłatne bankomaty w całym kraju, a tym bardziej za granicą. Najczęściej bez prowizji można wybierać pieniądze z bankomatów banków, w których klienci mają założone konta osobiste i do których banki wydały im karty debetowe. Niektóre banki podpisują jednak umowy z różnymi zewnętrznymi operatorami, na przykład Euronetem czy Planet Cash4you, by ich klienci mogli za darmo wypłacać gotówkę z urządzeń tych operatorów.

Darmowe bankomaty w Banku BPH i sieci Euronet

Bank BPH posiada aktualnie 256 oddziałów oraz 174 placówek partnerskich. Bank posiada przy tym własne bankomaty, z których bezpłatnie mogą korzystać jego klienci. Dodatkowo możliwość pobrania gotówki be zopłat obowiązuje także bankomaty firm współpracujących z BPH – mowa o sieci Euronet To duże udogodnienie i duże oszczędności dla przeciętnego klienta, który za wypłatę z obcego bankomatu często płaci nawet 6 zł.

Darmowe bankomaty w całej Polsce dla wybranych

Bank udostępnia również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo w przypadku wybranych rachunków osobistych, m.in. konta Lubię To!

Nie tylko bezprowizyjne wypłaty się liczą

 

Wybierając bank, w którym założymy rachunek osobisty, warto oczywiście kierować się kosztem użytkowania bankomatów, ale nie tylko to się powinno liczyć. Warto zwracać uwagę również na wiele innych aspektów, choćby na tanie produkty kredytowe czy ubezpieczeniowe. Jak w tym zakresie wypada BHP?

Załóż Lubię to! Konto

Jeżeli ktoś zdecyduje się na założenie rachunku osobistego w Banku BPH Lubię to! Konto, może liczyć na wiele przywilejów, miedzy innymi na bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ale nie tylko, bowiem właściciel takiego konta nie zapłaci nie tylko za jego prowadzenie, ale również:

  • 0 zł za wydanie karty do konta
  • 0 zł za przelewy w PLN przez Internet
  • 0 zł za doładowanie telefonu komórkowego
  • 0 zł za obsługę karty do konta, ale wtedy, jeżeli co najmniej 4 razy w miesiącu z niej skorzysta.