Zarobić też można

26 marca
07:31 2011

Na rynku kart kredytowych jak zwykle ruch, mimo, iż banki zapowiadały zaostrzone warunki ich rozprowadzania. Tak wprawdzie jest, ale klientów jednak starających się o karty kredytowe nadal jest dużo, banki mają wiele różnorodnych ofert dla swoich klientów, jest więc w czym wybierać. Należy jednak pamiętać, aby zawsze mierzyć siły na zamiary i nie starać się na przykład o „srebro”, skoro nie będzie nas stać na jego utrzymanie.
– Gdy nie ma się żywej gotówki najłatwiej sięgnąć po plastikowe pieniądze licząc, że później jakoś tam będzie, jakoś się ten kredyt spłaci.Tymczasem nie ma jakoś tam będzie, bowiem, z każdego kredytu trzeba się rozliczyć, a karty kredytowe należą do jednych z najwyżej oprocentowanych kredytów bankowych. Niestety najczęściej wielu z nas nie zastanawia się nad późniejszymi konsekwencjami, bowiem zbyt często sięgając po tego rodzaju kredyty można bardzo szybko wpaść w pułapkę kredytową. Do tego jeszcze dochodzi nieznajomość zasad funkcjonowania kart kredytowych i problem gotowy. Ale są jednak tacy właściciele kart, którzy wiedzą nawet jak zarobić na karcie kredytowej. Jest to jednak już wyższa szkoła jazdy. Póki co jednak najlepsze standardowe karty mają takie banki jak: boś, meritum i mbank, srebrne allianz bank, getin bank oraz citi handlowy, natomiast złote plastiki reaiffeisen bank, dnb nord oraz getin noble bank – stwierdził znawca tego rynku.
Zasady korzystania z kart kredytowych to rzecz święta. Tymczasem dalej nie przywiązujemy do nich wagi. Kupujemy wszystko co nam wpadnie w rękę, nie zastanawiając się czy jest to nam potrzebne, a później okazuje się, że kredyt jaki zaciągnęliśmy w banku nie jesteśmy w określonym terminie spłacić. Ale rzeczywiście wiele osób doskonale orientuje się w tym biznesie i nawet wie jak zarobić na karcie kredytowej, bowiem można to zrobić. Tymczasem kryzys jaki zawitał również do naszego kraju sprawił, że wielu Polakom zaczęło się żyć znacznie gorzej. Tym bardziej powinniśmy pomyśleć robiąc zakupy. Myśleć też trzeba decydując się na kartę kredytową. Powinniśmy wybierać karty najtańsze w obsłudze, za których wydanie bank również nie pobiera opłat. Najczęściej najtańsze karty oferują banki internetowe. Najczęściej też nie pobierają opłat ani za wydanie karty ani za jej prowowadzenie. A jeżeli nawet, to z pewnością opłaty są zdecydowanie niższe niż w bankach tradycyjnych. Dlatego osoby, którym zależy na kosztach powinny decydować się na karty w bankach elektronicznych.Zresztą z ostanich zestawień jasno wynika, że banki internetowe maja jedne z najtańszych ofert, a przeduje oczywiście mbank.