Ranking kredytów gotówkowych

31 stycznia
21:14 2012

Kredyty gotówkowe obok hipotecznych stanowią najpopularniejszy bankowy produkt. Cechuje je szereg zalet. Nie są również pozbawione wad. W niniejszym materiale przedstawiamy Państwu najbardziej charakterystyczne cechy ów kredytu oraz ranking kredytów gotówkowych.

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? W takich sytuacjach wielu ludzi sięga po kredyty gotówkowe. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert? Codziennie, setki reklam przekonują nas do preferencyjnych warunków poszczególnych ofert, które istnieją na rynku. Rzeczywistość nie jest jednak już tak kolorowa. Konsumenci muszą się bowiem liczyć z wysokimi stawkami oprocentowań. Wynikają one z braku zabezpieczenia powierzanych przez bank funduszy. Kolejnym argumentem jest minimalna procedura formalna. Dzięki niej nasz kredyt gotówkowy oprocentowany jest średnio na ok. 20%. To bardzo dużo.

Ranking kredytów gotówkowych

Rok 2012 przynosi nam wiele ciekawych ofert kredytów gotówkowych. Brakuje Ci funduszy na zakup nowego auta bądź telewizora? Sprawdź jakie oferty przygotowały w styczniu poszczególne banki. Liderem wszystkich zestawień jest na dzień dzisiejszy Alior Bank. Przygotował on dla swoich klientów niezwykle ciekawą ofertę, która nie obejmuje prowizji a środki możemy uzyskać nawet w 1 dzień. Maksymalna kwota na jaką możemy sobie pozwolić przy określonych zarobkach to 150 tys. PLN. Bank nie wymaga od klienta zabezpieczeń. Na drugim miejscu znalazł się Getin Bank. Oprocentowanie ów kredytu wynosi od 8,7% . Maksymalna kwota kredytu jest analogiczna do Alior Banku zaś konsument może liczyć na 7 lat spłaty swojego długu. Bank Millenium z kolei proponuje swoim klientom kredyt gotówkowy, który może być spożytkowany na konsolidację dotychczasowych zobowiązań. Jego oprocentowanie waha się od 7,9% do 15%.