Samochody używane na sprzedaż

05 lipca
12:29 2012

Na pojazdowym rynku wtórnym mamy ogromny zakres ofert jakimi są samochody używane na sprzedaż.

W dobie ogólnego kryzysu gospodarczego na świecie jak i względnie niskich zarobków w stosunku do bogatszych krajów sąsiedzkich wielu Polaków nie może pozwolić sobie na zakup wymarzonych czterech kółek za gotówkę.

Czy istnieje korzystne finansowanie na pojazdy z rynku wtórnego?

Jedną z ciekawszych ofert przeznaczoną na takie dobra jak samochody używane na sprzedaż jest usługa kredyt samochodowy na lepszych warunkach w Alior Banku. Jak obliguje się kredytodawca w Alior Banku kredytowanie pojazdu używanego dostaniemy znacznie szybciej i na lepszych warunkach niż w przypadku konkurencji. Do dyspozycji mamy niskie oprocentowanie, które może wynosić zaledwie 6,08% w skali roku. Do dyspozycji mamy nawet finansowanie w wysokości 150.000zł bez wpłaty własnej a decyzja kredytowa oraz wypłata środków następują nawet tego samego dnia. Po odpowiednim kontakcie doradcy Aliora dojadą do nas bezpośrednio wszędzie gdzie tylko zapragniemy na odpowiadającą nam godzinę.

Finansowanie wynosi 100% wartości pojazdu. W przypadku gdy posiadamy firmę, koszty ubezpieczenia oraz prowizji mogą zostać doliczone do kredytu. W takim wypadku nie będziemy musieli pokrywać ich z własnej kieszeni w momencie zakupywania pojazdu. Dla klientów indywidualnych alior daje możliwość sfinansowania dodatkowych kosztów kredytu, które nie zostały uwzględnione bądź przewidziane w trakcie składania wniosku. Głównym atutem jest finansowanie zakupu bezpośrednio od osoby fizycznej. W takim wypadku nie musimy udawać się do komisu, w którym znajdują się samochody używane na sprzedaż lecz możemy pojazd kupić nawet bezpośrednio od np. sąsiada.

Oprocentowanie jest z góry określone i oparte o stałą marżę przez cały okres kredytowania i stawkę WIBOR3M. Jeżeli chcemy spłacić kredyt wcześniej i zaoszczędzić na odsetkach nie musimy pokrywać z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.