Kredyt hipoteczny ING bank Śląski

28 października
12:56 2011

 

Na kredyt hipoteczny decyduje się coraz więcej osób. Tak sami banki oferują coraz bardziej atrakcyjne warunki zaciągnięcia kredytu. Ciekawą ofertę dysponuje ostatnio ING Bank Śląski.

Z pewnością ciekawa jest reklama promująca kredyt hipoteczny ING. Popularny aktor Wojciech Mecwaldowski zachęca ludzi do zmiany miejsca zamieszkania, którego głównym powodem maja być źli sąsiedzi.

Powodów ten można uznać za metaforę ponieważ, ludzie decydując się na kredyt hipoteczny maja w planach dużą inwestycje, która na długie lata obciąży ich fundusze. Sąsiedzi nie są głównym powodem do zaciągania kredytów. Nie mniej jednak pomysł na reklamę z Panem Mecwaldowskim jest ciekawą formą zachęcenia klientów.

A więc kredyt hipoteczny ing oferuje proponuje swoim klientom do 90% finansowania inwestycji, marżę i prowizję za 0 złotych oraz brak kosztów za rozpatrzenie wniosku o przyznanie kredytu i wcześniejsza spłatę. Ponadto doradcy kredytowi banku ING zachęcają do wypełnienia intranetowego formularza o przyznanie kredytu, a oni dojadą w wyznaczone przez nas miejsce w celu omówienia wszystkich szczegółów, może to być kawiarnia, restauracja czy inne miejsce publiczne. Warto dodać, że za takie konsultacje nie pobierane są żadne opłaty.

ING bank Śląski na swojej stronie internetowej oferuje swoim klientom skorzystanie z kalkulatora rat kredytu hipotecznego. Takie rozwiązanie może być pierwszym krokiem do podjęcia decyzji o podjęciu kredytu. Wystarczy wypełnić wszystkie wymagane pola by po chwili ukazała nam się wysokość miesięcznej raty kredytu. Wynik podany przez kalkulator jest wynikiem tylko prawdopodobnym, ponieważ bank musi jeszcze obliczyć naszą zdolność kredytową, w której skład wchodzi wiele czynników. Nie mniej jednak jest to dobry sposób na sprawdzenie naszych zdolności finansowych.